cestujeme.tudy.cz

Turistika

Aby jste si o nás nemysleli, že když jsme projezdili kdejakou zemi, hlavně ty na východ od nás, že u nás doma to vůbec neznáme. Navíc je třeba též provětrat i naše nohy, a nejenom se nechat vozit našimi čtyřkolými miláčky.

Proto docela rádi vyrážíme i na hory. Bohužel ne vždy jsme vybaveni foťákem, a tak je tu těch cest poskrovnu, ale třeba se polepšíme. Určitě ještě něco nafotíme.Beskydy: Čantoryje 2002

V pěti lidech (Igor, Martin, Káťa, Pavel, Radka) jsme si vyšli z Nýdku na Čantoryji, což je hezké místečko na česko-polské hranici.


Beskydy: Ropička a Kotář 2003

Tentokrát vyrážíme ve čtyřech a pes (Igor, Káťa, Pavel, Radka a Kukšon) na Morávku v Beskydech, zdolat strašně těškou tůru. Malebná cesta vede krajinou bohatou na horské chaty a hospůdky.


Jizerské hory: Desná 2004

Rovněž v zimě je třeba vyrazit na tůry. I když tentokráte jen ve dvou (Igor a Markétka). Možná je zvykem v zimě běhat po horách na běžkách, my se rozhodli namáhat své nohy. Musím dodat, k velké nelibosti běžkařů.


Beskydy: Kotář a Javorový 2005

Trochu zvláštní výlet, kdy jsme se sešli až druhý den na chatě Kotář. Ale pochodili jsme si po Beskydských hřebenech do sytosti.


Blansko: Punkevní jeskyně 2006

Tentokráte jsme vyrazili jen ve dvou (Igor a Markétka) trochu netradičně na tůru do vápencového podsvětí Moravského krasu a užili si romantickou vyjížďku na lodích v podzemí.Cestování | Turistika | O nás | Tatra | Kniha Hostů
Vyrobeno v NexusLabs® 2001-2024